علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی چیست؟
 
صفحه اصلیصفحه اصلی درباره مادرباره ما   تماس با ماتماس با ما   سامانه هاسامانه ها   قوانینقوانین   پشتیبانیپشتیبانی   شماره حسابشماره حساب   سئوالات متداولسئوالات متداول   عضویتعضویت   اس ام اساس ام اس   مقاله هامقاله ها   مارکت 133مارکت 133  

علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی چیست؟

شماره خبر : 77    انتشار : 1396/1/22    ساعت : 17:32     فرستنده مطلب : مديريت


شاید شما هم جز کسانی باشید که تا به حال برای استفاده از آگاهی یا اطلاع رسانی، تبلیغ و … پیامک تبلیغاتی را امتحان کرده باشید قصد ارسال پیامک انبوه به شمارهای مشخص داشته اید ولی بخشی از پیام های شما به مشتریان خود نرسیده است علت ارسال نشدن پیامک تبلیغاتی بسیار زیاد است از جمله دلایل آن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

قرار گرفتن شماره مورد نظر شما در لیست سیاه مخابراتی :
برخی از مخاطبین تلفن همراه از جمله همراه اول، رایتل و ایرانسل به اپراتور پشتیبان خود درخواستی مبنی بر عدم دریافت پیامک تبلیغاتی را داده اند و این کار سبب قرار گرفتن شماره آن ها در لیست سیاه مخابراتی قرار گرفته و شما نتوانید پیامک تبلیغاتی خود را به آن ها ارسال کنید.
اختلالات اپراتوردریافت کننده پیام :
در برخی موارد اپراتورها ارسال پیام کوتاه با اختلال روبرو شده و باعث عدم دریافت و یا دریافت ناقص پیامک تبلیغانی می گردد که البته این قضیه با استفاده از سرور های مرکزی جدید مخابراتی به حداقل ایراد خود رسیده است.
عدم کیفیت پنل اس ام اس :
کیفیت پنل اس ام اس و نوع برنامه نویسی آن نیز تاثیر زیادی بر ارسال و یا عدم دریافت پیامک تبلیغاتی به مشتریان شما دارد. بنابراین قبل از ارسال در مورد کیفیت و کارایی پنل اس ام اس خود مطمئن شوید. بهترین راه در مورد اطلاع یافتن از موضوعات گفته شده تست کردن پنل می باشد بهتر است قبل از خرید تعدادی پیامک به شماره های مختلف ارسال کرده و از نتیجه آن مطلع شوید.

لیست سیاه سامانه جهت ارسال پیامک تبلیغاتی
شما نیز می توانید جهت ارسال پیامک تبلیغاتی خود جهت افراد متعدد و به شکل گزینشی عمل کرده و لیست سیاه از آن داشته باشید به این شکل که بادرج شماره موبایل در لیست سیاه خود عدم دریافت را برای آن ها در نظر بگیرید در این صورت زمانی که شما قصد ارسال پیامک تبلیغاتی دارید دیگر افراد مورد نظر شما پیام شما را دریافت نخواهد کرد. این بخش زمانی که مشتری شما شماره موبایل خود را عوض کرده و شماره جدیدی به شما می دهد و یا غیره کاربرد دارد.

 
     

نظرات کاربران :

 
نام  : *  
نظرات : *

(حداکثر 700 کارکتر)

  
تعداد کارکتر تايپ شده :  
   

 انواع سامانه ها :